středa 8. dubna 2015

Change your dreams into plans...

... and your cant's in to cans! Existují dvě roviny toho, co chceme. Sny a plány. Jaký je rozdíl? Sen a KDY! To je plán! A vlastně i první krok k tomu, abyste té dané věci skutečně dosáhli.
je něco, po čem toužíme, přemýšlíme o tom, jak hezké by bylo něco mít/něčeho dosáhnout. Plán. To už je něco úplně jiného. Může to být jen další úroveň vašeho snu. Je to ten moment, kdy seberete odvahu. Definujete jak přesně by to mělo být

Když si řeknete, že byste chtěli mít vyrýsované břišní svaly je to něco úplně jiného než když si řeknete "Do začátku léta budu mít vyrýsované břišní svaly!" Tohle už je závazek, který dáváte sami sobě a tím se rozhodnete pro to něco dělat. Když si jen řeknete, že by to bylo hezké, čeká vás s nějvětší pravděpodobností neúspěch, nad kterým můžete jen mávnout rukou, nic jste si přeci neslibovali.

Takže moje rada je přestaňte se unavovat sny a mějte plány! A mluvte o nich. S přítelem tohle děláme často. Ať už se jedná o to, co chceme dosáhnout po fyzické stránce, nebo co chceme vlastnit. Děláme plány, dáváme si deadliny, komentujeme svoje pokroky a oni tam vážně jsou.

Takže si stanovte cíle, napište si je, s datumem. Tak a tady to máte závazek! A s tím musíte pracovat. Máte určité množství času, do kdy to chcete dosáhnout a nastává druhá věc - jak té dané věci dosáhnete. O tom také mluvíme. Když se týká cílů co se týče vzhledu bavíme se o tom, jak budeme trénovat, co budeme vařit, proč budeme dělat tohle nebo tamto. Radíme si. Tohle není důležité s někým probírat, i když je to příjemné, ale sami určitě budete vědět, co můžete změnit ten daný týden, co udělat týden další a co potom, abyste neustále viděli další a další pokroky.

Stanovte si cíl a jděte si za tím. Nepotřebujete žádnou odměnu, dosažení cíle je vaší odměnou. A ta pýcha, která přijde potom!

xx A.

Žádné komentáře:

Okomentovat